Тарас Пастух: «Всі, хто голосував за особливий статус – фактично пособники Гіві і Мотороли»

«Продовження дії закону про особливий статус Донбасу – це амністія для тих, хто убивав і зараз убиває українців на Сході», – наголошує депутат від «Самопомочі».

А сьогодні депутати просто зняли з себе відповідальність за знищення країни.

«Продовження дії цього закону дасть змогу вже не вам, а наступному парламенту, в якому вже точно буде Медведчук зі своєю коаліцією, 31 грудня наступного року зробити все, щоб та амністія відбулася вже не вашими руками. Але сьогодні вашими руками ви їм передаєте цю владу. І за це ви будете нести свою відповідальність в пеклі разом з Гіві, Моторолою і рештою. Ви станете їхніми співучасниками».

Парламент 4.10 продовжив дію так зв. Закону про особливий статус Донбасу ще на рік. «За» – 245 депутатів.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини