Тарас Пастух: «Ті, хто зі сцени Майдану обіцяв посадити Януковича і Кo, сьогодні призупиняють слідство»

«За три роки після Революції Гідності відбулась щонайменше одна позитивна річ: ми сьогодні не дискутуємо про вибір – Європа чи Росія. Водночас влада знецінила ті принципи та ідеали, які свого часу об’єднали країну. Адже публічно говориться одне, а дії – інші», – заявив під час «Великого ефіру» на телеканалі «Newsone» народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух.

«Ті, хто виходив на сцену і обіцяв, що Янукович і Ко будуть сидіти, сьогодні призупиняють слідство. І цей цинізм, коли публічно говориться одне, а дії – інші, став причиною втрати довіри до влади», – зазначив нардеп.  Водночас немає жодного вироку тим, хто причетний до вбивств героїв Небесної сотні, а кошти Януковича та його поплічників досі не повернуто у держбюджет.

За його словами, люди, які виходили на Майдан, прагнули бачити Європу в Україні. «Зараз ми виконуємо для Європи 141 умову, а треба їх виконувати для українців. Ми приймаємо закони, які є необхідні для вступу у ЄС, але там з’являються 2-3 пункти, які їх нівелюють», – зазначив нардеп.

На думку народного депутата, одне з найбільших досягнень за ці три роки  – ухвалення закону про е-декларування. «Сьогодні кожен українець побачив статки чиновників та народних обранців. Тепер справа за розслідуванням джерел походження статків та притягнення до відповідальності за незаконне збагачення», – зазначив Тарас Пастух.

Тарас Пастух
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією