Тарас Пастух: «Президент пропонує не реінтеграцію, а капітуляцію»

У четвер, 5 жовтня, парламент почав розглядати президентський законопроект #7163 щодо реінтеграції Донбасу, але рішення не прийняв. Документ, на переконання фракції «Об’єднання «Самопоміч» не можна приймати, адже там здаються інтереси України.

Народний депутат від «Самопомочі» Тарас Пастух заявив з трибуни:
«Напевно, кожен парламент за час свого скликання має декілька голосувань, де може показати, чи є він українським. Під час голосування кожен українець нарешті матиме можливість побачити, до чого за три роки дозріли обрані ним депутат чи політична сила. 

Депутати виходили на парламентську трибуну та називали Росію агресором, а території окупованими. Однак, за що вони збираються голосувати? Визначати окуповану територію буде людина, яку представники «Народного фронту» нещодавно радили звільнити зі Збройних сил. Мова про начальника Генерального штабу Віктора Муженка. Саме він через рік війни, після Іловайська, де всі підтвердили, що зайшли російські війська, після боїв у Дебальцево сказав: «Українські Збройні сили не б’ються з регулярними частинами Російської Федерації». Це його слова! А тепер ви хочете, щоб він визначав окуповану територію. Він цього не зробив тоді, не зробить і зараз!

Підготуйте рішення Президента про використання Збройних сил, подайте у парламент, ми всі проголосуємо. Але перестаньте підставляти наших військовослужбовців! Їх сьогодні саджають у в’язниці. Цим законом ви даєте можливість амністувати тих, хто їх вбиває. Наші ж військовослужбовці, на жаль, незахищені. 

Ви прописали, що територія звільнятиметься «Мінськом». Ви закопуєте війська в окопи! Сьогодні за «Мінськом» жоден наш військовий не матиме права зробити постріл та крок вперед.  Це закон не про деокупацію, а про капітуляцію. Його підтримувати не можна».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини