Тарас Пастух: «Потрібно захистити іноземців і не забувати своїх героїв»

Під час розгляду законопроекту про захист іноземців, які боронили Україну, депутат «Самопомочі» Тарас Пастух просить колег-парламентарів не забувати і про українців-учасників війни на Сході. Іноземців Москва переслідує просто за те, що вони допомогли українцям. Наш обов‘язок – допомогти цим людям.

«Ми повинні захистити тих людей, які свого часу, ризикуючи життям і здоров‘ям, допомогли захистити країну.  Дуже часто вони взагалі не мали проблем із законодавством тих країн, звідки вони приїхали. Але Росія почала їх переслідувати саме за те, що вони свого часу проявили солідарність з Україною, приїхали до нас і разом з нами взяли зброю і почали захищати нашу країну від агресора. Більш того, допомогли втримати, принаймні на тій лінії фронту, яку ми маємо сьогодні», – каже Пастух.

Але депутат просить і захистити українських воїнів, які тепер фактично потрапили під репресії.

«У нас є добровольці-українці, які взяли зброю і пішли захищати країну в 2014-15 роках, а тепер вони сидять по українських тюрмах. І сьогодні частина депутатів пише листи на ім‘я суддів, які розглядають кримінальні провадження щодо наших добровольців, з клопотанням, щоб, не дай Боже, ці судді не відпускали на поруки, не змінювали запобіжний захід нашим героям. Щодо них фабрикуються кримінальні справи».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини