Тарас Пастух: «Особа має нести персональну відповідальність за невиконання обов’язку щодо захисту Вітчизни»

Учора законопроектом №2985 парламент намагався перекласти на органи місцевого самоврядування, керівників трудових колективів та ректорів вищих навчальних закладів відповідальність за доставку до військкоматів військовозобов’язаних.

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух пояснює: «Тобто функції поліції, якщо військовозобов’язаний не приходить у військкомат, щодо його розшуку виконували б фактично органи місцевого самоврядування. У разі невиконання вони несли б, в тому числі, кримінальну відповідальність».

Народний депутат певен: особа повинна нести персональну відповідальність у разі, якщо не виконує свого конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни.

Для вирішення протиріч законопроекту Тарас Пастух подав відповідну поправку, яка була підтримана парламентом. Нині, зауважує він, питання врегульовано.

«Сьогодні голови міських, сільських рад будуть допомагати, але не будуть зобов’язані бігати і виконувати функції поліції та здійснювати певний примус, не маючи на це жодних законних повноважень», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини