Тарас Пастух: «Обличчя у владі помінялися, а методи залишилися ті самі»

За словами народного депутата Об’єднання «Самопоміч» Тараса Пастуха, ситуація з численними провокаціями проти блокади торгівлі на крові нагадує події трирічної давності, коли влада для власного захисту створювала антимайдани. Яскравий приклад цього – вчорашні мітинги проти блокади, у яких активну участь брали народні депутати від Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту».

«Учора відбувалося те, що було у 2014 році, коли люди, котрі дійсно вболівали за країну, вболівали за своїх дітей, яких побили на Майдані, прийшли сказати владі свою думку, а влада організувала проти них антимайдани. Фактично обличчя у владі помінялися, а сценарії, інструменти, методи залишилися ті самі – та сама «тітушня», те саме прикриття жінками», – підкреслює Тарас Пастух.

Незважаючи на владні провокації та спроби зіштовхнути людей, додає нардеп, блокадники відчувають підтримку громадян. «Сьогодні люди приходять до нас на редути і говорять: «Хлопці, ми вас підтримуємо». Тож не рекомендуємо ні Арсену Авакову, ні Петру Порошенку застосовувати силу до тих людей, які віддають життя та здоров’я, за країну», – каже нардеп.

object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини