Тарас Пастух: «Голова комітету нацбезпеки зірвав розгляд законопроекту про реінтеграцію»

Сьогодні під час розгляду поправок до законопроекту про реінтеграцію у профільному комітеті можна було досягти компромісів у дуже багатьох принципово важливих питаннях, переконаний народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух. Однак робота комітету була зірвана.

«Думаю, Сергій Пашинський просто не отримав добро на те, щоб ми сьогодні розглядали поправки. Адже із самого початку було зрозуміло, що може бути врахована переважна більшість поправок, на яких наполягали народні депутати, і в результаті цей закон міг стати дійсно невигідним Російській Федерації.

Тому голова комітету фактично зірвав розгляд законопроекту – були придумані нові робочі групи, які замість депутатів прийматимуть рішення, які правки враховувати чи не враховувати», – зазначає Тарас Пастух.

Народний депутат зауважує, що ця ситуація є черговим сигналом того, що комусь закон потрібно «завалити»: «Ми мали почати працювати сьогодні, аби завтра вийти на готове рішення, а наступного тижня винести законопроект на голосування у зал. Однак, хочу звернути увагу всіх депутатів на те, що відбулося — це абсолютно не відповідає регламенту».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини