Тарас Пастух: Джо Байден порозставляв “червоні прапорці” не для новообраного Президента Трампа, а для української влади

Візит Байдена засвідчив, що позиція США щодо України навряд чи буде змінюватись. З іншого боку, Байден порозставляв “червоні прапорці” не для новообраного Президента Трампа, а насамперед для української влади. Про це заявив народний депутат фракції “Об’єдання “Самопоміч” Тарас Пастух.

За його словами, міжнародні партнери чекають від України конкретних кроків. “Це запуск роботи НАБУ, антикорупційної прокуратури, тих органів, які працюватимуть по корупціонерах найвищої ланк, а не викриватимуть лише місцевих чиновників чи лікарів”, – пояснив Тарас Пастух.

“Згадаймо головні тези Джо Байдена: друзі, з вами цілий світ доти, поки бачить, що ви готові змінюватись. Якщо ви не готові проводити реформи, боротись з корупцією, то світ від вас відвернеться. І такі ж тези ми чуємо від інших посадовців США.

Нещодавно ми мали зустріч в рамках міжфракційного об’єднання з питань вступу до НАТО з представниками Пентагону, генералами, які займаються безпековими питаннями. Вони чітко говорять про те, що попри корупцію, яка є в Україні, для них важливо і те, що відбувається на фоні війни у секторі оборони. Щоразу їм важче переконувати американський парламент, сенаторів, конгресменів у наданні допомоги через постійні корупційні скандали”, – зазначив народний депутат.

Тарас Пастух
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини