Тарас Пастух: Бюджет на оборону та безпеку засекречено

Весь бюджет на оборону та безпеку на 2017 рік – а це понад 120 мільярдів гривень, засекречено. Про це заявив народний депутат України фракції “Об’єднання “Самопоміч” Тарас Пастух.

“Як представник парламентського Комітету національної безпеки та оборони я не бачив жодної розгорнутої стрічки ні з Міністерства оборони, ні з Національної гвардії, ні з Служби безпеки. Весь бюджет був на одному листку, де розсписано понад 120 мільярдів гривень, по відомствах. І коли ми попросили – розгорніть бюджет, щоб побачити як витрачаються ці кошти, чому вони не доходять до солдат, нам відповіли – існує рішення РНБО, яке заборонило навіть Міністерству фінансів втручатись в цифри. І Верховна Рада не могла змінити жодного рядка”, – заявив Тарас Пастух.

За словами народного депутата, напередодні прийняття бюджету на 2017 рік фракція “Самопомочі” озвучувала прем’єр-міністру ключові вимоги. Йдеться насамперед про збереження фінансової децентралізації.  “Натомість у бюджетну ніч на місцеві бюджети держава повністю переклала фінансування комунальних послуг закладів освіти, медицини. Хоча в Конституції України чітко зазначено, що ці кошти повинна забезпечувати держава”, – зазначив Тарас Пастух.

Тарас Пастух
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини