«Система продовжує працювати проти змін», – Олександр Сєнкевич

12 липня представник Департаменту із захисту економіки Національної поліції України вручив адміністративний протокол миколаївському міському голові Олександру Сєнкевичу за статтею «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Зазначимо, що ідентичний документ Олександру Сєнкевичу вже вручали. Йдеться про ситуацію, коли під час першої сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради, яка відбулася 24 листопада 2015 року, Олександр Сєнкевич проголосував «за» присвоєння собі рангу службовця місцевого самоврядування та нарахування заробітної плати, проте не оголосив, що у нього в цьому випадку виникає конфлікт інтересів.

Як повідомив адвокат міського голови Юрій Сторчеус, вручений на минулому тижні протокол нічим не відрізняється від попереднього, і за ним досі немає рішення суду, тому дивно з боку правоохоронних органів вручати одразу ж другий протокол за другою частиною однієї і тієї ж статті.

Сам Олександр Сєнкевич вважає, що останнім часом його звинувачують і намагаються втягнути у провокації, бо він є мером, який влаштовує не всіх: «Є люди, яким я не зручний, вони вважають, що я не піддаюся контролю і не беру участі в певних схемах.

На жаль, амбіції і незрозумілі політичні ігри заважають нормальній роботі як депутатського корпусу, так і міської ради, – наголошує міський голова Миколаєва. – Такі звинувачення в корупції є не більш ніж саркастичною заявою. Для мене цей протокол про корупцію – ще один доказ того, що я йду у правильному напрямку, не піддаюся політичному тиску та провокаціям. Те, що сьогодні відбувається стосовно мене, означає, що система продовжує працювати проти змін. Мені огидно, що люди, які боролися з кримінальним режимом Януковича, ставши на його місце, займаються тим же. Ми ж будемо діяти відповідно до законодавства і підемо до суду».

Водночас, мер Миколаєва вважає, що такі дії негативно позначаються на інвестиційному кліматі та міжнародному іміджі не тільки окремо взятого міста, а й нашої країни в цілому: «Те, що сьогодні через надумані причини йде боротьба з міськими головами, це знак для наших міжнародних партнерів. Це ніяк не покращує інвестиційний клімат, ніяк не пробуджує додатковий інтерес до наших міст, до нашої країни. Це ганьба!»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини