Сисоєнко: «Уряд ігнорує потреби життя та здоров’я українців, неефективно витрачаючи податки громадян»

У той час, як уряд неефективно витрачає податки громадян України, повністю ігноруються питання, що стосуються життя і здоров’я кожного українця. Так, наголошує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко, другий рік уряд не знаходить коштів на фундаментальну для країну програму екстреної медичної допомоги.

Вона зауважує: «У квітні Прем’єр-міністр пообіцяв знайти кошти в державному бюджеті та профінансувати екстрену медичну допомогу, закупити автотранспорт, збільшити заробітні плати медичним працівникам, закупити медичне обладнання в автомобілі швидкої допомоги, забезпечити своєчасний приїзд до хворих. Але вересень місяць – жодних змін до державного бюджету, жодної копійки в державному бюджеті на державну програму екстреної медичної допомоги так і немає.

Тобто, те, що стосується життя та здоров’я людей, те, що стосується забезпечення необхідним медичним обладнанням медичних закладів України, лікарськими засобами – на все це коштів у державі немає. Водночас мільярди гривень постійно йдуть в кишені олігархів».

«Ми категорично заперечуємо таку позицію уряду, – підсумовує Ірина Сисоєнко, – та вимагаємо не служити олігархам, а працювати в інтересах тих, хто сьогодні обрав цих людей до влади, в тому числі, забезпечувати найцінніше – збереження життя та здоров’я».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини