Сисоєнко: «Сподіваюся на підтримку депутатів та політичну волю уряду у питанні первинної ланки медицини»

Заступник голови Комітету з охорони здоров’я, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнковкотре з трибуни закликала депутатів та уряд зробити крок у побудові правил роботи первинної ланки медицини під час розгляду законопроекту 6634, автором якого вона є. Проте, в парламентському залі не знайшлося достатньої кількості депутатів, аби провести голосування.

«Дуже прикро, що сьогодні під час розгляду надважливого законопроекту в залі немає належної кількості депутатів. А ще прикріше, що немає й жодного представника уряду. Хоча саме уряд і мав би пропонувати нам такий законопроект.
Вже третій рік фракція «Об’єднання «Самопоміч» вимагає від уряду підвищення медичних тарифних розрядів працівникам екстреної медичної допомоги.  Та без політичної волі ніяких змін не буде! Невже уряд не бачить, як щодня лікарі з України масово виїжджають працювати за кордон!?
Я вчергове наголошую, що медики щодня рятують життя людей, працюючи в надскладних умовах. Саме медичні працівники екстреної медичної допомоги приїжджають за викликами на інфаркти, інсульти, ДТП. Проте уряд нехтує фінансуванням екстреної медичної допомоги. А тим часом щороку в Україні збільшується смертність».

Як відомо, в Проекті Державного бюджету на 2019 рік уряд передбачив фінансування системи екстреної медичної допомоги лише для частини регіонів.

«На наступний рік з державного бюджету виділять фінансування лише на 5 областей України. Що робити іншим 19 областям? «Самопоміч» вкотре вимагає від уряду забезпечити фінансування на всі області України і припинити будьяку дискримінацію. Має бути справедливість для всіх громадян! Це є фундаментом збереження життя і здоров’я людей», – обурюється Ірина Сисоєнко.

Також вчора Комітет з охорони здоров’я підтримав законопроект  про скасування пільг для народних депутатів. Про це також парламентар наголосила під час виступу:
«А ще, я впевнена, що необхідно на законодавчому рівні  зобов’язати депутатів і чиновників отримувати медичну допомогу виключно в державних медичних закладах. У нашій країні всі мають бути рівними у праві на отримання медичної допомоги. Можливо тоді, при розгляді законопроектів щодо здоров’я людей, буде повний зал депутатів!»

Поки що ж, за згодою Голови Верховної Ради, голосування щодо законопроекту перенесено на завтра. 
«Сподіваюся на підтримку депутатів та уряду, адже цей законопроект має побудувати правила роботи для лікарів першого рівня», – звернулася автор законопроекту до колегдепутатів.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини