Сисоєнко: «Екстрену медицину реформують тільки в 5 областях, що робити решті?»

Уряд звідусіль обіцяє реформу екстреної медицини, щоправда, тільки у 5 областях, але гроші і на ці 5 поки не виділені. І депутат «Самопомочі» Ірина Сисоєнко питає у Прем’єра, що робити людям з інших областей України?

«Людям з інших 19 областей України, які не отримають жодної копійки на закупівлю нових машин, одягу, на обов’язкові виплати надбавок, як жити? Переїхати в ці 5 областей України?»

Також Сисоєнко звернула увагу, що станом на 22 березня ще немає навіть постанови уряду про розподіл коштів на реформу екстреної медицини навіть у тих 5-ти пілотних регіонах. А за законодавством, ця постанова мала би бути ухвалена ще до 1 лютого.

Прем’єр на питання про постанову Кабміну не відповів. Але підтвердив, що реформу поки запроваджують лише у 5 областях, бо тільки на це вистачило грошей у 2019. Зате у 2020 пообіцяв реформу екстреної медицини в усіх областях України, головне, щоб грошей в бюджеті не забракло.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини