Сисоєнко: «Дiтей з ДЦП хочуть позбавити можливості лiкуватися  в Українi за унiкальною методикою»

В Україні зареєстровано 16 тисяч дітей з обмеженими можливостями, хворих на ДЦП. На цей рiк в бюджеті передбачено 14 млн гривень на лікування цих дітей. Проте, як повiдомляє народний депутат вiд фракцiї  «Об’єднання «Самопомiч» Iрина Сисоєнко, наразi уряд досі не видiлив передбачені кошти.

«Це не просто діти, це діти з багатодітних сімей, діти-сироти. Кінець жовтня, уряд не лише не видiлив кошти на їх лiкування та реабiлiтацiю, а й хоче обмежити цих дітей у правi лiкуватися за унiкальною методикою лiкаря Козявкiна.

Сьогодні уряд хоче позбавити дітей можливості лікуватися в Міжнародній клініці Козявкіна. Є запитання, які ще медичні заклади мають кращу методику і, головне, результати лікування ДЦП? Тепер діти поїдуть в якісь санаторії, які, можливо, і дешеві за ціною, але покращення ніякого не буде?!

Разом з матерями хворих на ДЦП дiтей ми категорично заперечуємо такі дії. Хворі з ОАЕ, Японії, Катару, Кувейту, 65 країн прилітають в Україну, щоб лікуватись саме в клініці Козявкіна!

Найголовніше – діти починають ходити, виліковуються. Що може бути більш цінного? Коли весь світ стоїть в черзі до українських лікарів, ми не маємо права позбавляти українських дітей тих можливостей!»

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини