Сироїд: «За відкриті списки, крім «Самопомочі», ніхто ніколи не виступав»

«З парламентської трибуни про відкриті списки кричать всі, а під час закритих зустрічей немає політичної сили, яка б це підтримувала», – зазначає віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

І наголошує: «На жаль, в нас звикли дурити людей: люди хочуть відкриті списки – ми будемо їм їх обіцяти, але при цьому будемо робити те, що нам подобається. За відкриті списки, крім «Самопомочі», ніхто ніколи не виступав».

Сироїд нагадала, що за ухвалення Виборчого кодексу у першому читанні проголосувало рівно 226 голосів.

«І це було непередбачувано, тому що його мали намір завалити ще в першому читанні. Тоді в БПП говорили, що в другому читанні цей документ завалять».

Це також підтверджує і діяльність робочої групи. Єдиним постійним учасником робочої групи був Руслан Сидорович.

«Самопоміч» – єдина фракція, яка послідовно виступає за пропорційну систему з відкритими списками і буде підтримувати редакцію Виборчого кодексу,  яку підготувала робоча група до другого читання. 

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини