Сироїд: «За антиросійською риторикою Президента прихована політика максимального сприяння РФ»

Коментуючи чергову гучну заяву Петра Порошенка про можливе повернення Криму ледве не через тиждень після ‪31 березня у разі його перемоги на президентських виборах, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд підкреслює, що, як правило, за такими словами ховається бездіяльність чи шахрайство, чи відверті злочини. Відтак, і зазначена обіцянка довіри не викликає. Беззаперечний доказ цього – політика, яку влада проводить у напрямку реінтеграції півострова. 

По-перше, за словами віце-спікера, через потурання Президента України нічого не було зроблено, аби причетні до анексії півострова люди були притягнуті до відповідальності. 

Оксана Сироїд продовжує: «Друга причина – за п’ять років війни та майже п’ять років президентства не були зібрані докази, так і не була подана консолідована претензія України до Росії у міжнародних судових інстанціях. Судові позови, які є сьогодні, на жаль, тільки зроблять Росію сильнішою». 

По-третє, досі немає рішення про застосування Збройних сил України, що дозволяє Слідчому комітету РФ в міжнародних судах подавати позови проти українських військових. 

Це все, нагадує віце-спікер, відбувається на фоні причетності Президента до розкрадань в армії. 

«Тому, на жаль, – підсумовує Оксана Сироїд, – за антиросійською риторикою нинішнього Президента прихована політика максимального сприяння Росії».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини