Сироїд: «Якщо не буде дебатів, то люди обиратимуть фактично обгортку»

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд підтримує відкриті дебати між кандидатами у Президенти.

«Якщо не буде дебатів, то люди обиратимуть фактично обгортку, а з дебатами – можна поглянути на вміст. Людина, яка буде говорити – вона все про себе скаже».

Також Сироїд виступає за заборону політичної реклами на телебаченні, оскільки саме політична реклама є прихованою політичною корупцією.

«Через політичну рекламу на телебаченні проводяться величезні кошти, і сьогодні це спосіб величезних фінансових оборудок. Подивіться на передвиборчий фонд кандидатів у Президенти, навіть той, що є задекларований. Це сотні мільйонів гривень, а то й доларів. І ці гроші йдуть на медіа. Скажіть, а де нормальний неолігархічний кандидат повинен взяти гроші?»

Сироїд наголошує: ніхто з «білого» українського бізнесу не готовий виділити такі кошти для передвиборчого фонду.

«Це роблять олігархи, і фактично ми отримуємо кругообіг олігархічної влади в природі».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини