Сироїд: «Якщо людина не буде довіряти Генпрокурору, вона ніколи не повірить, що в країні є правосуддя»

Генеральній прокуратурі необхідно залишити бізнес у спокої. У цьому переконана кандидат Андрія Садового на посаду Генерального прокурора та віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Вона наголошує: «Сьогодні кожне кримінальне провадження – це «стартап». Відкрив кримінальне провадження, забрав гроші, закрив кримінальне провадження. Це дуже потворна система». Цим нині в Україні займається не тільки прокуратура, а практично всі контролюючі органи.

Оксана Сироїд підкреслює: «Прокуратура просто є одним з найбільш вульгарних «стартаперів», який заробляє на бізнесі гроші. Це треба припинити. Якщо люди зрозуміють, що чесні правила гри, що їх не будуть переслідувати тільки для того, щоб вибивати з них гроші, люди самі будуть розвиватися. Підприємництву не треба допомагати, йому не треба шкодити».

Підсумовуючи, віце-спікер додає: «Генеральний прокурор є своєрідним мірилом цінностей. Якщо людина не буде довіряти Генеральному прокуророві, вона ніколи не повірить, що в країні є правосуддя».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини