Сироїд: «Як можна називати санкціями  реакцію української влади на агресію Росії?»

«Україна, яка воює 5 років з Росією, мала би вже давно закрити шляхи будь-якому російському впливу. Про які санкції ми можемо говорити?» – коментує віце-спікер рішення РНБО про нові санкції щодо Росії.

Їх запровадили напередодні, до переліку увійшли понад тисяча людей та компаній (294 юрособи та 848 фізосіб). Це керівники Ради Федеральних зборів Росії, депутати російської Держдуми, ті особи та компанії, які причетні до нападу та захоплення українських кораблів та моряків у Чорному морі. Також під санкціями компанії, які допомагали будувати міст через Керченську протоку, організатори псевдовиборів на окупованих територіях (ОРДЛО і Крим). На думку Оксани Сироїд, це не санкції.

«Я би говорила, що Україна ввела санкції проти РФ, якби під них потрапив 4 роки тому олігарх Бабаков, який володів сімома обленерго в Україні, і ця інфраструктура була передана Україні чи вони були приватизовані українцем або партнерам, яким ми довіряємо».

Крім того, у парламенті спокійно сидить Опоблок і не відчуває жодної загрози.

«Це люди, які би мали бути покарані. Тоді би я повірила, що санкції з якоюсь метою зроблені. А так – добре що є, але цього недостатньо. Як можна називати санкціями якусь невеличку реакцію української влади на те, що відбувається?»

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини