Сироїд: «Я пишаюся роботою «Самопомочі». Ми єдині залишись чесними і послідовними»

«Самопоміч» збирає підписи під конституційним поданням, щоб визнати неконституційним закон «Про особливий статус ОРДЛО і амністію для бойовиків».

Про це повідомила віцеспікерка парламенту Оксана Сироїд. І саме цей закон вона вважає чи не найбільшою загрозою для України.

«Коли я йшла до парламенту, я чітко розуміла загрози, які очікують. І зараз я йду з розумінням, що загрози ці не зменшились, а збільшилися. Особливий статус – загроза найбільша. Ми 5 років проти цього боролися. Я боюся, що в наступному парламенті може не виявитись людей, які будуть готові оскаржити конституційність цього документа, і тому «Самопоміч» вже зібрала ці підписи».

Попри все, Сироїд не соромно за свою роботу у цій Верховній Раді. «Я пишаюся роботою «Самопомочі». Ми єдині залишись чесними і послідовними в позиціях.  З якими принципами ми прийшли, з тим і завершуємо роботу в цьому
скликанні».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини