Сироїд: «Видання угорських паспортів на Закарпатті – це те саме, що було з Кримом»

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд звинувачує владу у бездіяльності в ситуації з врученням угорського громадянства українцям в Береговому.

«Те, що відбувається на Закарпатті, це продовження української політики бездіяльності. Це те саме, що було з Кримом. Перед тим, як втратити Крим, українська влада нічого не робила для того, щоби перешкодити російському втручанню».

Сироїд наголошує: «Наші сусіди будуть свавільними рівно настільки, наскільки уряд і Президент їм дозволять».

Скандал з виданням угорських паспортів мешканцям Берегового триває з середини вересня. Українське МЗС вимагає відкликання угорського консула з Закарпаття. Будапешт це зробити відмовляється. Правоохоронці почали кримінальні провадження проти людей, які отримали угорські паспорти. Оксана Сироїд наголошує, що влада карає не тих.

«Прокуратура відкриває кримінальні провадження стосовно громадян, яким видають ці паспорти. Але прокуратура мала би відкривати провадження стосовно себе, стосовно СБУ і стосовно голови обласної державної адміністрації. Це їхня бездіяльність. Вони всі мають піти у відставку».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини