Сироїд: В Україні є Президент, який має рейтинг, але він не має поняття що робити

Лідерка “Самопомочі” впевнена, що в Україні немає справжньої влади, бо люди на посадах не знають, що робити.

Про це політикиня заявила в ефірі телеканалу Еспресо.

“Що таке влада? Влада – це не рейтинги, не набір гарних і, навіть, розумних людей. Влада – це розуміння того, що ми робимо. Це сукупність цінностей, з яких випливають дії. І влада – це люди, які поділяють ідею і спільні цінності та рухаються в певному напрямку.

Що є сьогодні в Україні? В Україні є президент, який має рейтинг, але який не має поняття що робити. І людей він обирає за принципом персональної лояльності. А знову ж таки, не тих, які допоможуть йому генерувати ідеї.

Тому і попередній уряд не мав зрозумілої програми і не може сказати чого він досягав, бо він нічого не досягав. І теперішній уряд поставлений із завданням: «піди туди – не знаю куди, принеси те – не знаю що». За таких обставин на якісний результат сподіватися не можна”, – заявила Оксана Сироїд. 

object(WP_Term)#13119 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини