Сироїд: «В Україні діє злочинне угрупування під керівництвом Президента, яке наживається на оборонному бюджеті»

Коментуючи звільнення Президентом Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наголошує, що зміна прізвищ не вливає на кричущу ситуацію з розкраданням українського оборонного комплексу.

Політик деталізує: «Петро Олексійович знає все, що відбувається в «Укроборонпромі». Я переконана, що він рахує там кожну копійку. Ми, на жаль, є свідками того, як в Україні впродовж війни діє злочинне угрупування, яке наживається на оборонному бюджеті.

Найбільшою нашою трагедією є те, що головою цього злочинного угрупування на сьогодні є Президент України».

Однак оборона сфера, за словами Оксани Сироїд, є далеко не єдиною галуззю, де за майже п’ять років при владі встигли «засвітитися» соратники Петра Порошенка та він сам. Віце-спікер підкреслює: «Якщо взяти корупцію в енергетиці, там буде не менш цікава історія. Мова про те, що стосується тарифів, «Роттердам +» та подібне. Там також Петро Олексійович».

Змінити ситуацію можуть лише українці на виборах, адже нині реального впливу на дії Президента не має ніхто. По-перше, Глава держави залишається понад законом впродовж терміну, коли він знаходиться на посаді. Так, немає жодної людини чи інституції, перед якою він мав би звітувати. По-друге, нереальним є оголошення Президентові імпічменту, про який так часто говорять деякі українські політики, адже процедура прописана так, що її неможливо реалізувати.

«Це мертвонароджена норма, яка була виписана так, щоб унеможливити імпічмент президента Кучми. Сьогодні ми маємо внести зміни і максимально спростити дану процедуру, щоб дати парламенту реальну можливість контролювати Президента, незалежно від прізвищ», – наголосила Оксана Сироїд.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини