Сироїд: “У нас один шлях — зменшити залежність від Росії, а влада має перестати заробляти на війні”

Відзначення річниці завершення Першої світової війни у Парижі, на переконання віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, невипадково збіглося у часі з проведенням виборів на окупованих Російською Федерацією територіях Донеччини та Луганщини.

Вона наголошує: “У той день, коли Росія, Путін, Кремль зухвало проводили легітимацію своєї окупаційної адміністрації на окупованих територіях, Путіна вітали в кращих будинках Парижу. Обрав він цю дату для виборів, щоб продемонструвати свою зухвалість та безпорадність Заходу в цих обставинах”.

Україна на подібні дії має реагувати набагато жорсткіше та звертатися до міжнародної спільноти не лише з проханням не визнавати ці вибори, а також з проханням шукати реальних інструментів протистояння російській агресії.

Оксана Сироїд підкреслює: “Подальше невиконання Росією так званих Мінських домовленостей вже давно перетворило ті самі Мінські домовленості в інструмент покарання України. Захід, на жаль, не має реальних інструментів, якими він може протидіяти. А ці інструменти дуже прості – війна перестає бути війною, коли на ній перестають заробляти і коли вона стає економічно невигідною. Шлях і наш, і світу один – зменшити залежність від Росії, в тому числі, від російських енергетичних ресурсів. А для української влади це ще й перестати заробляти на війні”.

“Відповідну заяву “Самопоміч” реєструватиме в парламенті, – підсумовує віце-спікер. – Сподіваємося, Верховна Рада її підтримає”.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини