Сироїд: «Ціни на електрику в руках монополій Ахметова, а не на сторінках президентського законопроекту»

Віцеспікер парламенту Оксана Сироїд радить не надто сподіватись на зниження цін на електроенергію. Попри те, що президент Зеленський і підготував відповідний законопроект. Бо тут вирішує не глава держави і не парламент.

«Як казав Тарас Шевченко: «Не дуріте самі себе, думайте, читайте». Поки ми маємо одного монополіста на ринку виробництва електроенергії, теплової генерації – це Ринат Ахметов, і сьогодні він фактично диктує тарифи на електроенергію. Поки є один монополіст – ми не зможемо ніколи бути захищеними від цієї свавільної ціни на електрику». 

«Зараз будуть обіцяти, скасовувати, потім знову підвищувати. Але рішення є тільки одне – не може бути монополії. Не може одна людина володіти 80% шахт і всіх теплоелектроцентралей. Такого немає в жодній країні, тому що це загроза нацбезпеці», – підсумувала Сироїд.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини