Сироїд: «Треба облаштувати захист складів, перестати красти та змінити Верховного головнокомандувача»

У жовтні 2017 року під час візиту на Чернігівщину жителі Ічні зверталися і просили передати Верховному головнокомандувачу та міністру оборони, що склад, який знаходиться в межах міста, буде наступним вибухом, що вони не почуваються в безпеці та потребують допомоги і захисту. Влада не звернула на це належної уваги, і у жовтні 2018 року склади в Ічні вибухнули.

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наголошує: «Люди мусили розказувати дітям, що це феєрверки стріляють, щоб дітей врятувати від страху. Майже сотні людей залишаються в лікарнях. Люди були беззахисні, ніхто не був готовий їм допомогти, розказати, навіть надати першу допомогу. Їм допомагали такі самі люди, жителі сусідніх сіл та містечок».

Оксана Сироїд продовжує: «Нам кажуть, що це диверсія. Але чому вже вп’яте вибухає склад під час війни, а ми досі не побачили жодного диверсанта? Може, не там шукають? Може, ті диверсанти сидять в інших та дуже високих кабінетах країни? Бо що ми маємо? Ми маємо ситуацію, коли досі немає жодного обліку боєприпасів, аудит боєприпасів не проведений. Ми не маємо належного облаштування складів.

Невже не можна було за рік в Ічні облаштувати нормальний захист складу, щоб там не ходили дикі тварини та люди не збирали гриби?! Чому це не було зроблено? Може тому, що, як нам повідомляють, Україна таємно продає зброю до Африки? Може, боєприпаси, які крадуть з тих складів, і продають? І, можливо, ті пожежі виникають, щоб приховати ті всі крадіжки? Може, в цьому причина і в цьому і є диверсія?»

Можна багато казати, що це неправда, але фактом лишається те, що міністр оборони і голова СБУ, які за п’ять пожеж і п’ять диверсій мали би піти у відставку, залишаються на своїх посадах. Більш того, Президент влаштовує клоунаду зі звільненням з військової служби і призначенням начебто цивільного міністра.

«Це просто курям на сміх, – підсумовує Оксана Сироїд. – Що робити? Провести аудит боєприпасів, облаштувати захист складів, перестати красти і змінити Верховного головнокомандувача».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини