Сироїд: «Скасування статті про незаконне збагачення підірвало віру людей в те, що корупціонерів буде покарано»

Рішення Конституційного суду  про визнання статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення неконституційною має наслідком декілька проблем, розповідає віце-спікер парламенту Оксана Сироїд:

«По-перше, порушені наші міжнародні зобов’язання. Ті, які були передумовою для отримання Україною безвізового режиму. Крім того, це рішення ставить під питання ефективність функціонування всіх антикорупційних органів. Що буде сьогодні предметом розслідування НАБУ, якщо головна стаття про незаконне збагачення визнана неконституційною?»

Однак, найважливіший і найжахливіший наслідок нівелювання статті про незаконне збагачення саме для українців, переконана Сироїд:

«Найважливіше, – це підірвало останню віру людей у відповідальність, у покарання для тих, хто задіяний у високопосадовій корупції і хто займався незаконним збагаченням. Ось це найсумніший наслідок цього рішення».

На думку віце-спікера, Президент теж боїться цього рішення:

«Він намагається декларувати, що внесе зміни до закону, але я вважаю, що його руками зроблено все для того, щоб ця норма була визнана неконституційною».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини