Сироїд: «Самопоміч» стояла і стоятиме за інтереси України»

Реванш проросійських сил в Україні почався не нещодавно, як кажуть деякі політики, а ще у квітні 2014 року, коли майбутній президент Петро Порошенко домовлявся з російським олігархом Фірташем про своє президентство, а у червні заявив, що готовий розмовляти з сепаратистами і запропонував «мирний план», який фактично був написаний у Москві. Про це заявила віцеспікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Парламентар продовжує: «У серпні 2014 року Порошенко сприяв російському гуманітарному конвою, який віз зброю проти українців та кинув наші війська в «Іловайський котел». У вересні підписав перший «Мінськ» і запровадив гібридне АТО замість воєнного стану. Також пропхав закон про особливий статус для ОРДЛО, вперше за історію українського парламенту закривши сесійну залу та вимкнувши табло.

У грудні 2014 року призначив Медведчука до тристоронньої контактної групи, фактично легалізувавши його в Україні. А в лютому не запобіг «Дебальцево» тільки для того, щоб підписати другий «Мінськ» 12 лютого».

Водночас всі ці роки національні інтереси України відстоювала «Самопоміч». Зокрема:
* завдяки зусиллям та позиції представників партії не було затверджено зміни до Конституції, де були запропоновані особливі повноваження для ОРДЛО;
* «Самопоміч» добилася ухвалення постанов, в яких було визначено перелік окупованих територій;
* представники партії підтримали блокаду «торгівлі на крові»;
* «Самопоміч» стала на захист українських військовослужбовців, зокрема, Сергія Колмогорова, яких переслідувала військова прокуратура.

За це Петро Порошенко почав неймовірно сильний тиск на «Самопоміч». Мова, наприклад, про «сміттєву блокаду» Львова.

Сьогодні, на превеликий жаль, президент України Володимир Зеленський йде шляхом Петра Порошенка і так само намагається загравати з Росією.

Оксана Сироїд констатує: «Якщо президент хоче зберегти та захистити країну, має перестати соромитися називати Росію агресором та ворогом.

Не можна відновлювати торгівлю, сполучення з окупованими територіями, тому що там є люди, які нас вбивають. Не треба соромитися відстоювати свої національні інтереси, а не інтереси Німеччини, Франції, тим більше – Росії».

Політик підсумовує: «Чотири з половиною роки «Самопоміч» дорогою ціною стояла в цьому парламенті за інтереси України та кожного українця. Ми будемо це робити і надалі».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини