Сироїд: «Рішення, які сьогодні пропонує Президент — це політика в інтересах ворога»

На думку віце-спікера парламенту Оксани Сироїд, із проектом закону про національну безпеку профільний комітет Верховної Ради разом із Президентом планують чергове шахрайство:

«Наскільки мені відомо, текст постанови, який має розглянути парламент, не буде містити змістовних норм про те, як виправити проект закону про національну безпеку. Тобто, знову скажуть, що має бути все виправлено, а напишуть те, що насправді їм вигідно».

За її словами, Президент вже обдурив міжнародних партнерів із незалежним державним регулятором тарифів, із антикорупційним судом і тепер – із законом про національну безпеку.

«Чотири роки війни, а в нас досі «радянська армія». Так, ми маємо фантастичних хлопців і дівчат, які воюють — вони мають боєздатність духу. Але в нас немає інституційної здатності Збройних сил. Потрібно змінити принципи командування і управління, щоб армія була боєздатною, ефективною, оперативною, інтелектуальною. А цей законопроект у тому вигляді, як його подав Президент, наближає Україну до Росії і точно не до стандартів НАТО. Його пропозиції не те що не запроваджують нової системи командування і контролю — вони ведуть Збройні сили до ще більшого хаосу», – наголошує Оксана Сироїд.

Віце-спікер також розмірковує, чому Президент чотири роки уникав потрібних рішень, а зараз «продовжує політику в інтересах ворога»: «Якщо такими законами ми знищимо армію, про яку перемогу можемо вести мову? Велике питання — чому Президент це робить. Чи така неприхована проросійська політика не означає, що влада фактично проводить передпродажну підготовку, щоби остаточно віддати Україну Росії?»

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини