Поширення зневажливого слова “соросята” – це частина профінансованої Росією інформаційної кампанії, – Оксана Сироїд

Таку заяву зробила лідерка “Самопомочі” Оксана Сироїд в ефірі “Obozrevatel.tv”.

“По-перше, ця російська кампанія спрямована на знецінення Революції Гідності. Мовляв, “наші люди вбивали самі себе, а “Беркут” всіх захищав” – ці тези з російського наративу.

По-друге, це посил, що “не все так однозначно з АТО”, “стріляли обидві сторони”, “Донбас територія горя”, що “Росії там немає, а йде громадянська війна”.

І по-третє – російська інформаційна кампанія направлена і на знецінення людей, які прийшли в українську політику після Революції Гідності на хвилі протистояння з Росією. І фактично всіх цих людей і стосується ця назва “соросята”. Противагою цим людям є так звані «досвідчені і професійні» промосковські політики.

Для Росії дуже важливо знецінити Революцію Гідності, наш опір та тих людей, які доклали зусиль до протистояння з нею”, – переконана Оксана Сироїд. 

Поширення зневажливого слова "соросята" – це частина профінансованої Росією інформаційної кампанії, – Сироїд

Поширення зневажливого слова "соросята" – це частина профінансованої Росією інформаційної кампанії, – Oksana Syroyid"По-перше, ця російська кампанія спрямована на знецінення Революції Гідності. Мовляв, "наші люди вбивали самі себе, а "Беркут" всіх захищав" – ці тези з російського наративу.По-друге, це посил, що "не все так однозначно з АТО", "стріляли обидві сторони", "Донбас територія горя", що "Росії там немає, а йде громадянська війна".І по-третє – російська інформаційна кампанія направлена і на знецінення людей, які прийшли в українську політику після Революції Гідності на хвилі протистояння з Росією. І фактично всіх цих людей і стосується ця назва "соросята". Противагою цим людям є так звані «досвідчені і професійні» промосковські політики. Для Росії дуже важливо знецінити Революцію Гідності, наш опір та тих людей, які доклали зусиль до протистояння з нею", – переконана лідерка «Самопомочі».

Posted by Об'єднання "Самопоміч" on Thursday, March 12, 2020

object(WP_Term)#13011 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини