Сироїд: «Порошенко не готовий підписувати Закон про державну мову»

Як коментує затяжний розгляд правок віце-спікер Оксана Сироїд, у Закону про державну мову два вороги – Опоблок і коаліція.

«Є умисел з боку Опоблоку, депутати якого фактично нищать законопроект, коли кожну поправку ставлять на підтвердження. Це безглуздо. Їхній інтерес – затягнути процес ухвалення і знищити довіру до закону. Але їм цього не вдасться».

Але не пришвидшує процес розгляду правок і коаліція. Саме від неї залежить, чи працювати депутатам швидше і до перемоги – тобто вночі і без перерви, як це роблять під час ухвалення бюджету. Наприклад, можна було б усі правки розглянути 21.03, а саме голосування за мовнийзакон призначити на інший день. Але політичної волі на це немає.

«БПП і Порошенко несуть відповідальність за затягування ухвалення Закону про державну мову. Вони є найбільшою фракцією і вони мали би взяти лідерство, щоб якомога швидше розглянути цей законопроект. На жаль, вони самоусунулись. Бо насправді, на мою думку, П. Порошенко не готовий цей закон підписувати», – каже Сироїд.

Інший депутат «Самопомочі» Руслан Сидорович порахував, що за такої швидкості розгляду правок до Закону про державну мову, на саме голосування депутати вийдуть аж у травні. Тобто, вже після всіх турів президентських виборів. 

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини