Сироїд: «Пониження прохідного бар’єру дасть можливість новим політичним силам зайти в парламент»

Як вважає віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, ухвалення Виборчого кодексу залежить від результатів другого туру президентських виборів:

«У випадку, якщо Порошенко не залишиться на наступний президентський термін, ми справді отримаємо шанс на ухвалення Виборчого кодексу чи виборчого закону  на пропорційній основі. І це дуже добре». 

Також Сироїд не виключає пониження прохідного бар’єру для партій на парламентських виборах.

«Я розумію, що для того, щоб велика частина депутатів нинішнього парламенту була зацікавлена підтримати цей законопроект, буде вимога про зниження прохідного бар’єру. Сьогодні він становить 5%. Я не бачу трагедії в тому, щоб цей прохідний бар’єр знижувати, наприклад, до 3%. Тому що це дасть можливість новим політичним силам зайти до парламенту».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини