Сироїд: «Поки буде зберігатись ця політична верхівка, злочини Майдану не будуть розслідувані»

Як переконана віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, ані нинішні слідчі, ані прокурори, ані нинішня влада не здатні розслідувати злочини Майдану.

«На моє переконання, кінці цих злочинів ведуть до стін парламенту і до очільників прокуратури і, швидше за все, Національної поліції. Поки буде зберігатись ця політична верхівка, злочини Майдану не будуть розслідувані».

А саме розслідування злочинів Революції Гідності є вкрай важливим для українського суспільства, наголошує Оксана Сироїд:  «Ми вступимо в іншу епоху ідентичності і власної сили після того, як зможемо чесно розслідувати і злочини на Майдані, і трагедії Іловайська та Дебальцевого. Це є однолінійні злочини. Ми маємо їх розслідувати однаково, і коли ми це зробимо чесно, неупереджено і винні будуть покарані, тоді ми станемо набагато сильнішими. Але це не з нинішньою владою».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини