Сироїд: «Ользі Алтуніній погрожують, щоб приховати зловживання місцевої влади»

Депутатці Слов’янської міської ради від «Самопомочі» Ользі Алтуніній погрожують. Про це вона заявила під час сесії міськради. За словами Алтуніної, група невідомих перестріла її біля під’їзду будинку, де вона мешкає, погрожували розправою і вимагали надати проміжні результати роботи комісії з комунальної нерухомості, яку вона очолює. Саме ця комісія зараз складає реєстр комунальної нерухомості міста, аби виявити порушення умов оренди.

За словами депутатки, ввечері в телефонній розмові такі ж вимоги їй озвучив один із депутатів міськради. Ольга Алтуніна за цим інцидентом вже написала заяву в поліцію і заявила, що попри тиск, комісія і далі працюватиме: «Я зроблю свою роботу якісно і не припиню її через ваш тиск», – заявила Ольга Алтуніна.

Негайного розслідування та покарання винних вимагає і віце-спікер парламенту Оксана Сироїд : «Ользі Алтуніній погрожують, щоб приховати зловживання місцевої влади від мешканців Слов’янська. Органи правопорядку мають розслідувати ці погрози та гарантувати безпеку Ользі Алтуніній і її родині. Якщо раптом з нею щось станеться, якщо з її голови впаде хоч одна волосина, це буде повністю на відповідальності і сумлінні правоохоронців» – наголосила Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини