Сироїд: «Олігархічна система робитиме все можливе, аби Садовий не став Президентом»

Майбутні президентські вибори – перший шанс за останні десятиліття для українців якісно змінити своє життя. Все, переконана віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, залежить від того, кого ми оберемо Президентом України. Якщо цією людиною залишиться один з представників олігархічної системи, все буде, як є. Якщо вдасться вибрати людину, яка не належить до цієї системи, в українців є шанс стати багатшими, чеснішими, побороти корупцію.

Стосовно конкретних персоналій політик наголошує: «Якщо, наприклад, ми кажемо про нинішнього Президента України, то його завдання зберегти владу, яку він має, бо він тільки почав формувати свою монополію та збільшувати свій олігархічний статус. Він – класичний олігарх і використовує свою посаду, щоб примножувати свою монополію.

Якщо ми кажемо про кандидата в Президенти, якого представляю я, Андрія Садового, то він не є олігархом. Він не фінансується олігархами, не має і ніколи не мав жодних монополій.  Тому він є чужим в цьому клубі».

Представники системи намагалися шантажувати мера Львова та зробити його покірним, зокрема, через «сміттєву блокаду» міста, однак цей план влади провалився.

«Оскільки Андрій Садовий не є частиною системи, він сьогодні є найбільшою реальною загрозою для цієї олігархічної системи, – підсумовує Оксана Сироїд. – Звичайно, більшість кандидатів, які сьогодні є, будуть робити все можливе, щоб він не став Президентом. Для них це питання життя і смерті, бо якщо він прийде на цю посаду, зможе зруйнувати ці монополії, бо не має наміру на них заробляти».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини