Сироїд: «Неприпустимо на людському горі ретранслювати російську пропаганду»

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд не дозволила Опоблоку ретранслювати російські фейки у стінах українського парламенту.

Під час ранкового засідання 26.04 опоблоківець Ігор Шурма почав «промову» про події в Одесі 2 травня, які він назвав «розп’яттям українського народу».

Цей виступ викликав шквал негативу у сесійній залі, і головуюча на засіданні Сироїд вимкнула мікрофон.

Віце-спікер звернулася до тих, хто дивився і слухав засідання парламенту:
«Неприпустимо, особливо в такий день, вдаватися до маніпуляцій і розпалювання ворожнечі. Загальновідомий факт, що передвісником подій, які стались в Одесі – це був десант з Росії і Придністров’я. І зараз намагатися шукати винних серед українців, щоб вчергове зіштовхнути людей з їхніми емоціями і болем – неприпустимо».

Депутата Шурму Сироїд попросила говорити про речі, які людей не роз’єднують, інакше головуючий має право закрити засідання Ради.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини