Сироїд: «Не треба ґвалтувати парламент, треба дати йому допрацювати продуктивно»

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд не бачить підстав для дочасних виборів до Верховної Ради.

«В усіх країнах є ситуація, коли підтримка Президента не буде співпадати з тою підтримкою, яка є в парламенті. Природа така. Нам що, щоразу, як будемо обирати нового Президента, будемо йти на перевибори тільки тому, що не збігаються голоси? Це ж абсурд».

У багатьох країнах світу така ситуація. Наприклад, у США буває так, що Президент – республіканець, а більшість у Конгресі – демократи. І ніхто не проводить через це перевибори.

Сироїд наголошує: «Не треба ґвалтувати парламент, треба допрацювати, і ця Верховна Рада ще може мобілізуватися і зробити справді добрі речі. Бо завершення каденції будь-якого парламенту може бути дуже продуктивним».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини