Сироїд: «Нас можуть захистити лише Збройні сили України, в яких, на жаль, сьогодні немає Верховного головнокомандувача»

«Дуже захоплююче слухати, як Президент допомагає українському парламенту працювати та, вочевидь, навіть допомагає сонцю сходити з-за горизонту, – зауважує віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд. – Але було б дуже добре, якби Президент України виконував передовсім свої конституційні обов’язки Верховного головнокомандувача України».

Вона продовжує: «Сьогодні ФСБ Росії в Азовському морі затримала сім торговельних суден. Кількома днями раніше таких суден було чотири. Ця загроза була передбачуваною, але з нею ніхто не працював. Ця загроза означає тільки збільшення та зростання російської агресії. Це продовження війни».

Ці факти, на переконання Оксани Сироїд, свідчать про те, що Президент, як і уряд, відповідальний за невміння чи небажання попередити чи принаймні зменшити російську загрозу. Віце-спікер акцентує: «Це персональна відповідальність Президента України як Верховного головнокомандувача».

Підсумовуючи, Оксана Сироїд звертається до парламентарів: «Закон про національну безпеку України вас не захистить. Нас можуть захистити лише Збройні сили України, в яких, на жаль, сьогодні немає Верховного головнокомандувача».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини