Сироїд: «Нам треба припинити бавитися із Росією та почати приймати рішення, які нас врятують»

На переконання віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, повернути окуповані території на умовах «Мінська» можливо, але тоді ми втратимо державу. Аби ж її зберегти, зазначає віце-спікер, необхідно прийняти рішення про визнання російської агресії та окупації та про захист Збройних сил України.

«Ми так часто говоримо про мир будь-якою ціною, але забуваємо, що ми вже мали мир будь-якою ціною — і після Першої світової війни, і після Другої. Цей мир забрав 30 мільйонів життів українців. А нам потрібно сьогодні зберегти державу і вижити.

Хочу нагадати всім, що проект закону про особливий статус, так само як і Мінські домовленості — це фактично є російська юридична зброя проти України.

Я думаю, нам треба припинити бавитися із тією зброєю та почати приймати рішення, які нас врятують: рішення про визнання російської агресії та окупації, про визнання окупованих територій та визначення дат окупації. А головне — прийняти конституційні рішення про захист Збройних сил України, бо українські військові – це єдині наші миротворці», – наголошує Оксана Сироїд.

Також віце-спікер нагадує, чим нам обґрунтовували необхідність голосування про продовження дії особливого статусу для Донбасу. «Метою цього голосування було полегшити перемовини спецпредставника США Курта Волкера та Суркова. Я хочу нагадати результати цих перемовин, озвучені самим Волкером: він сказав, що це — крок назад. То кому ми допомагаємо і в чому? Велике питання», – підсумувала віце-спікер.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини