Сироїд: «Ми є свідками реваншу Росії і наслідку бездіяльності влади»

Насправді реванш Росії ми спостерігаємо від 2014 року, каже віце-спікер парламенту Оксана Сироїд. За її словами, щоб у цьому пересвідчитись, варто просто глянути на теперішній склад Верховної Ради і окремих фракцій.

«На жаль, люди, які мали би бути покарані за допомогу Росії, за організацію війни проти України, які мали би бути під слідством, зараз прекрасно себе почувають у парламенті, у списках найбагатших людей України, власниками медіа-ресурсів».

А тим часом захід схиляє Україну подовжити юридичну дію закону про особливий статус. Цей документ, на думку Оксани Сироїд, вже зробив ведмежу послугу.

«Цей закон фактично легалізує російську концепцію внутрішнього конфлікту в Україні. І вже тепер на Заході нам розказують, що Росія потерпає від санкцій і Росія є жертвою, а ми такі погані і не хочемо проголосувати за цей закон про особливий статус».

Постійні відмовки про те, що нібито документ не страшний, він не працює – лише грають проти України, наголошує віце-спікер.

«Сьогодні вже очевидно, що це матиме гірші наслідки. Навіть якщо не буде запущена юридична складова цього закону. Сам факт існування цього документа шкодить Україні і її міжнародному статусу».

На закиди, що продовження дії закону про особливий статус втримають західні санкції проти Кремля, Оксана Сироїд відповідає: «Нехай краще Україну незалежну будуть недолюблювати, ніж будуть захоплюватися Україною, яка буде російською колонією».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини