Сироїд: «Люди обирають так, як відчувають. Влада може нарікати лише на себе»

Попередні результати першого туру президентських виборів, згідно з якими Петро Порошенко значно поступається рівнем підтримки Володимиру Зеленському, є передбачуваними.

Невтішні для чинного Президента показники, переконана віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, є логічним результатом політики Петра Порошенка та нинішньої влади в принципі.

Якщо в 2014 році люди голосували за нинішнього Президента, даючи йому значний кредит довіри, то на цих виборах українці голосують проти чинної влади.

Віце-спікер каже: «Це голосування проти влади і це голосування за зміни. Інше питання, що так люди сьогодні бачать зміни. Але на них не можна нарікати. Люди обирають так, як відчувають. Нарікати на себе може тільки сама влада, тому що це – оцінка її роботи».

За майже п`ять років президентства Петро Порошенко підірвав довіру людей не лише до себе персонально, а й до інституції Президента.

Водночас загроза є і в тому, що українцям фактично нічого не відомо про політика Володимира Зеленського та його плани.

Відтак, нині варто актуалізувати дискусію щодо обмеження президентських повноважень та перетворення  нашої держави на повноцінну парламентську республіку.

Оксана Сироїд підсумовує: «Я вірю, що ми повинні бути парламентською республікою з дуже обмеженою владою Президента. Можливо, це якраз той момент, коли ми повинні про це серйозно поговорити та обмежити владу Президента? Це буде корисно для країни».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини