Сироїд: «Хіба не в інтересах Росії розкрадати армію, яка з нею воює?»

Депутати від «Блоку Петра Порошенка» блокують створення будь-якої слідчої комісії та навіть будь-які розмови про опубліковані журналістами факти щодо того, що люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд. 

Вона наголошує: «Те, що є в розслідуваннях Бігуса, для мене не є новиною. Але ці всі деталі показують таку вульгарність та такий цинізм, який, напевно, перевершує страуси Януковича». 

При цьому, щонайменше дивно та суперечливо виглядають заяви представників БПП щодо розслідування журналістів. Оксана Сироїд конкретизує: «Депутати від БПП говорять, що розслідувати розкрадання в армії не можна, бо Путін нападе, бо це в інтересах Росії. У мене є пряме запитання – хіба не в інтересах Росії розкрадати армію, яка з нею воює?

Мені здається, що це прямий інтерес Росії – красти в армії, яка протистоїть РФ. Хіба збідніння української армії не допоможе Путіну? Мені здається, це пряма залежність. Чим більше фінансово знекровлена армія, тим вона вразливіша, тим легше на неї нападати». 

Крім того, абсурдно звучать і заяви політиків, мовляв, не можна досліджувати ці звинувачення, тому що це шкодить міжнародному іміджу України. Віце-спікер акцентує: «Я вважаю, що міжнародному іміджу України шкодить тільки одне – корупція».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини