Сироїд: «Чи справді Президент Порошенко є опонентом президенту Путіну?»

Чинний Президент та влада абсолютно влаштовують Москву, у цьому переконана віце-спікер Оксана Сироїд:
«Росія зацікавлена в збереженні Президента. Росію абсолютно влаштовує нинішній Президент – Президент виконує всі, я би сказала так, вимоги Росії».

Відповідно, критика Росії Порошенку вигідна: «Побудувати свою кампанію на тому, що «або я, або Путін» дуже зручно. Але чи це є правдиво? Подивіться, чи справді Президент Порошенко є опонентом президенту Путіну?»
 
Відповідь на це запитання Оксана Сироїд бачить трохи по-іншому, ніж на Банковій. По-перше, Президент Порошенко при владі понад 20 років – обіймав до цього посади секретаря РНБО, міністра закордонних справ, міністра економіки – і не міг не знати про загрозу російської агресії. Але він нічого не робив.

Коли почалася війна, Президент Порошенко так само нічого не зробив для того, щоби перешкодити вторгненню російських військ через Іловайськ на територію України. Він підписав Мінські домовленості, якими, фактично, погодився на капітуляцію.

Президент Порошенко зберігав свій бізнес в Росії, а потім безперешкодно залізницею вивіз майно своє до України.
 
Оксана Сироїд зізнається, що у 2014 році сама голосувала за Порошенка, але у 2019 у людей є вибір: «Я голосувала за Президента Порошенка у 2014 році. Але, на жаль, його діяльність не спрямована на відстоювання інтересів України. І тому я би хотіла, щоб українці цього разу скористалися шансом і вибрали людину гідну».

Тому що насправді вибори-2019 (і президентські, і парламентські)  – це боротьба за майбутнє.

«Чи ми збільшимо кількість цих людей у Верховній Раді, чи Президент буде представляти далі олігархів, чи ми нарешті будемо мати Президента, який представляє людей і державу. І так само, скільки ми будемо мати людей в парламенті, які представляють людей – і скільки залишиться тих, які представляють олігархів».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини