Сироїд: Чому ми всі маємо залежати від волі однієї людини? Чому для всіх є правила, а для Президента правил немає?

«У виборах Президента все зводиться до особистості: хорошого вибираємо чи поганого, красивого чи розумного, жорсткішого чи м’якшого, досвідченого чи недосвідченого. А насправді це інституція, і вона має бути в певних рамках. Зараз цих рамок немає, і тому Президент регулярно запливає за буйки. Не має значення прізвище цього Президента, бо буйки для нього не виставлені. Це треба врегулювати».

Закон «Про Президента України», який пропонує «Самопоміч», чітко прописує правила інституції Президента, регулює його повноваження і запобігає можливим зловживанням з боку Глави держави.

Контролювати Президента має не лише загроза імпічменту, а чіткі правові норми його діяльності на посаді.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини