Сироїд: «Без сильного парламенту – демократії не буває»

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд зустрілась з представниками американського конгресу. «На цій зустрічі йшлося про те, що парламент має  переосмислити свою місію  повноцінного  самостійного гравця в українській політиці і як інституції, головне завдання якої – стримувати виконавчу владу, в тому числі Президента», – каже Сироїд. З нею абсолютно солідарний і голова делегації  конгресмен Девід Прайс.

«Він теж наголосив на важливості представницького органу для розвитку демократії. Без сильного парламенту – демократії не буває. Тільки представницький орган може стримувати виконавчу владу – чи то Президента, чи то уряд. Немає інших інструментів демократії, крім парламенту, який може стримати Президента. Час і нам це зрозуміти», – наголошує віце-спікер.

«Важливо, щоб українська політика не залежала від персоналій, а залежала від інституцій. Стримати Президента –  означає визначити чіткі правила гри для влади. А для України час обмежити свавілля Президента, незалежно від прізвища, і прописати правила гри, які «Самопоміч» запропонувала у Законі «Про Президента».

object(WP_Term)#8173 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3823) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(3823) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини