Сироїд: «30% людей настільки не влаштовує стан речей, що вони готові зіграти в рулетку»

Коментуючи попередні результати першого туру виборів Президента-2019 та показник підтримки Петра Порошенка, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд наголошує: «Якщо Глава держави, місією якого є громадянська єдність, в першому турі набирає 15%, він ніколи вже не зможе претендувати на місію єднання, незалежно від того, якими будуть результати виборів».

За словами політика, однією з найсумніших тенденцій, причина виникнення якої – чинна влада, є підрив довіри до всіх державних інституцій, не лише до інституції Президента. Звідси – і високий показник Володимира Зеленського на виборах.

Оксана Сироїд констатує: «У Володимира Зеленського немає політичного досвіду, тобто ніхто не знає, яким політиком він буде – добрим чи поганим. Це суцільна невідомість. Але те, що 30% людей готові вибрати невідомість, означає – те, що їм відомо, людям не подобається, те, що в них є сьогодні, їх настільки не влаштовує, що вони готові зіграти в рулетку».

Віце-спікер підсумовує: «Коли перед першим туром я їздила країною та спілкувалася з людьми, багато хто не відрізняв образу Голобородька (телевізійний герой Володимира Зеленського, якого в серіалі «Слуга народу» неочікувано обрали Президентом) від образу реальної людини. Але зараз критично мислячі та дуже освічені люди, які цей серіал ніколи не дивилися, кажуть, що цей можливий хаос для країни може виявитися кращим, ніж передбачуваний, але страшний порядок».

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини