Сєнкевич – законний мер Миколаєва. Суд визнав рішення про його відставку протиправним

Сьогодні центральний районний суд Миколаєва повністю задовольнив позов міського голови Олександра Сєнкевича і визнав протиправним рішення Миколаївської міськради від 5 жовтня 2017 року, яким його було звільнено з посади.

Таке рішення оплесками зустріли жителі Миколаєва, які були присутніми на засіданні суду. До слова, миколаївці підтримують обраного ними мера протягом всього конфлікту із БПП та колишніми регіоналами, які і вирішили незаконно усунути Сєнкевича з посади. Містяни зібрали 15 тисяч підписів за проведення перевиборів міської ради.

Олександр Сєнкевич подякував усім за підтримку: «Ви мене надихаєте, щоб працювати на благо міста. Це відповідальність, це відповідальність, яка мене мотивує і заряджає, і ця відповідальність – це ви, миколаївці. Дякую вам».
Тепер у міської ради Миколаєва, чиє рішення суд визнав незаконним, є 30 днів на подання апеляції. За словами адвоката Сєнкевича Кирила Юхна, міська рада мала б визнати рішення суду: «Юридично вони програли повністю: жодний аргумент відповідача, за словами судді, не заслуговує на увагу, оскільки був порушений закон про місцеве самоврядування, Конституція України, плюс принцип верховенства права, плюс практика Європейського суду. Усі ці джерела права були на боці позивача, Сенкевича».

Нагадаємо, 5 жовтня на позачерговій сесії Миколаївської міської ради 42 голосами від БПП, Опозиційного блоку та «Нашого краю» депутати проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Сєнкевича. Такому рішенню передували декілька місяців тиску – як з боку місцевих політиків, які вимагали призначити потрібних людей на посади у виконавчому комітеті, так і центральної влади – меру двічі вручали протокол про підозру в корупції – за голосування попри нібито конфлікт інтересів.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини