Сєнкевич: «Протягом місяця парламент повинен прийняти рішення про перевибори міської ради Миколаєва»

У неділю, 15 жовтня, відсторонений від обов’язків міського голови Миколаєва Олександр Сєнкевич організував збори громади. Тут відбувся фінальний збір підписів миколаївців, які будуть прикріплені до проекту постанови про розпуск міської ради.

Олександр Сєнкевич заявив, що дає народним депутатам Верховної Ради рівно місяць для того, щоб прийняти рішення про перевибори до міської ради.

«Від сьогодні ми даємо один місяць парламенту для того, щоб оголосити позачергові вибори Миколаївської міської ради і міського голови (я обов’язково планую брати участь у цих виборах). Якщо цього не станеться, ми поборемо систему іншим шляхом, на іншому рівні, і це стане сюрпризом для всієї країни. Звичайно, в межах законів», – заявив Сєнкевич.

Також він розповів про хід судового процесу щодо визнання незаконним рішення міської ради від 5 жовтня про дострокове припинення його повноважень як міського голови: «Минулого четверга ми оскаржили це рішення в суді. Як наша заява буде розглядатись, як швидко все пройде і як суд прийме рішення, ми не знаємо. Проте до мене звертаються багато людей, які говорять про те, що їхнім вибором знехтували, на них наплювали. І ці люди мають намір також подавати групові позови до суду. Це їх право».

У той же час Олександр Сєнкевич заявив про створення громадської сили, яка повинна увійти в новообрану міську раду.

«Ми чудово розуміємо, що мало призначити нові вибори до міськради Потрібно потурбуватись про те, щоб туди прийшли нові люди. Ті, хто раніше не хотів туди іти, якісно нові. Ті, хто, можливо, і зараз не хоче, вважаючи політику брудною справою. Я оголошую «призив» справжніх активістів, нових людей до управління містом. Ви потрібні мені, Миколаєву, нашому майбутньому. Ми сформуємо команду із 54 нових людей і поставимо ціль – не просто пройти в міську раду, а виграти на виборах, отримати більшість голосів»,. – сказав Олександр Сєнкевич

Зазначимо, що на збори громади прийшли понад дві тисячі миколаївців, а кількість зібраних підписів за розпуск міської ради стане відомою у понеділок-вівторок.  

фото: ПреступностиНет

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини