Сидорович: «Закон про мову мусимо ухвалити до першого туру президентських виборів»

Депутат «Самопомочі» Руслан Сидорович закликає колег максимально мобілізуватися і дати можливість парламенту ухвалити цей закон якомога швидше і саме цього пленарного тижня.

«Цей закон дійсно потрібен державі, він потрібен українцям. Функціонування України як держави 28 років без закону про державну мову само собою є нонсенсом».

Сидорович вкотре наголосив на неприкритому бажанні затягнути процес ухвалення мовного закону як від так званої опозиції, так і від коаліції.

«Немає запитань до депутатів від «Опоблоку» – вони виконують функцію, написану не в Україні. Їхня риторика і зачитування поправок у залі абсолютно вписуються у риторику Кремля. Так завжди робилося для розділення українців і їхньої сегрегації.

Але в мене питання: для чого зачитують ці безсенсові поправки депутати від коаліції?»

Сидорович наголошує на ухваленні законопроекту саме напрацьованого комітетом: «Я переконаний: робота, яка була проведена сотнею депутатів у рамках профільного комітету, є найбільш збалансованою, найбільш якісною, і потрібно якомога швидше припинити давати можливість наганяти градус дискусій і ухвалити закон ще до завершення президентської кампанії, ще до першого туру».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини