Сидорович: «Внесення змін до закону про публічні закупівлі може відкрити «скриньку Пандори»

Коментуючи заяви представників Центральної виборчої комісії про те, що відомство не встигне підготуватись до позачергових виборів до ВР за чинною системою закупівель, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович наголошує, що аналогічна дискусія між ЦВК і Міністерством економічного розвитку та торгівлі тривала і на початку президентської виборчої кампанії. 

Нині, на переконання парламентаря, долучитися до вирішення проблеми має Верховна Рада. Зокрема, парламент, як найвищий політичний орган, має найпізніше завтра зібрати на зустріч, де буде вирішено це питання, представників ЦВК, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента. 

«Я сьогодні буду говорити з керівництвом Верховної Ради, – анонсує Руслан Сидорович. – Є гарна українська приказка: хто хоче вирішити – шукає спосіб, хто не хоче – шукає причину».

Водночас народний депутат обережно ставиться до зміни законодавства про публічні закупівлі, адже за час роботи системи ProZorro було зекономлено мільярди державних гривень, через що вона була не раз атакована. 

Парламентар констатує: «Внесення таких змін до закону про публічні закупівлі може бути відкриттям «скриньки Пандори», тому що сьогодні ми робимо виняток для парламентської виборчої кампанії, завтра – для місцевої виборчої кампанії, а післязавтра з’явиться «Укрзалізниця», «Енергоатом», ще хтось, і від закону нічого не залишиться». 

«Тому, якщо є можливість вирішити це питання без внесення змін до закону про публічні закупівлі, а на цьому наполягає перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, це потрібно робити. До речі, завтра засідання Кабінету Міністрів і, я думаю, завтра це питання могло би бути вирішене», – підсумовує Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини